O nas

Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń

O nas

Witamy w wypożyczalni bagażników rowerowych i boxów dachowych mieszczącej się w Białogardzie i Sianowie – zachodniopomorskie.

Główna siedziba firmy znajduje się w Sianowie.

Jeżeli jedziesz na wakacje i potrzebujesz dodatkowego miejsca na bagaż to dobrze trafiłeś! Zadzwoń do nas, doradzimy jaki bagażnik, uchwyt i box dobrać do Twojego samochodu.

Obsługujemy całe województwo zachodniopomorskie i pomorskie.

Wypożyczamy sprzęt najwyższej jakości, Boxy dachowe, bagażniki bazowe marek Thule,Taurus.Osprzęt praktycznie do każdego modelu auta
Dbamy o Wasze bezpieczeństwo poprzez sprzęt najwyższej jakości.

Współpraca z Nami przekłada się zawsze na 100% zadowolenia Klienta i pełną gwarancję jakości świadczonych przez Nas usług.

Docieramy do: Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Szczecinek, Słupsk, Sławno, Świdwin, Połczyn Zdrój. Białogard Darłowo i wielu innych.

 

Przewiezienie nart, wędek i wielu innych przedmiotów, których przewożenie w bagażniku lub na tylnej kanapie stwarza dyskomfort i zagrożenie zniszczenia samochodu i innego dodatkowego bagażu nie jest już kłopotliwe. Wyjazdy na wakacje z całą rodziną lub grupą znajomych i dużym bagażem nie stanową już problemu.

Masz ochotę wyjechać na przejażdzkę rowerową z rodziną lub znajomymi – udostępniamy bagażniki rowerowe na dach oraz hak umożliwiający otworzenie bagażnika bez wypinania całego zestawu.

Zapraszamy więc do wypożyczenia sprzętu najwyższej jakości – profesjonalny Box THULE pomoże Ci zabrać o wiele więcej bagażu, który ochroni wnętrze Twojego samochodu przed uszkodzeniem podczas podróży a podróżującym zapewni komfort cieszenia się większą przestrzenią..

Polecane strony


www.kemerglass.pl 

Kontakt


(+48) 662 192 277